Kompleksowe wyposażenie biur i mieszkań

Meble metalowe - regały przesuwne

Do wyposażenia archiwów oraz bibliotek proponujemy produkowany przez nas:

  • system regałów przesuwnych z napędem mechanicznym LITREG
  • regał z napędem elektrycznym "Soft touch"

 REGAŁ PRZESUWNY Z NAPĘDEM MECHANICZNYM "LITREG"

Jest to idealne rozwiązanie w archiwizacji, dające nieograniczone możliwości. Dzięki zastosowaniu systemu regałów przesuwnych można maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. Szerokie możliwości wyposażenia oraz zestawień poszczególnych elementów zapewniają efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej przestrzeni. Zastosowanie mechanizmów korbowych pozwala z łatwością przesuwać regały. Dodatkowe wyposażenie: szuflady ramowe, wysuwane półki, podpórki do dokumentów zapewnia efektywność pracy i elastyczność zastosowania regałów.

REGAŁ PRZESUWNY Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM "Soft touch"

Jest to rewolucyjne rozwiązanie na rynku. Przesuwanie członów nie wymaga już pracy człowieka. Wystarczy dotknąć w odpowiednim miejscu panel sterujący z regał udostępni potrzebne zbiory archiwalne. Regał wyposażony jest w silnik elektryczny. Sterowanie nim polega na dotknięciu panela sterującego. Poszczególne człony posiadają czujniki dojazdu, dzięki czemu zawsze zatrzymają się we właściwym momencie.

Odległość dojazdu między słupkami można regulować i ustawiać za pomocą kluczy kodujących. Regały posiadają kanały kablowe oraz klucze kodujące. Poruszający się regał w przypadku napotkania przeszkody natychmiast zatrzymuje się. Przeciążony - wyłącza się.

Proponujemy Państwu:

  • system regałów przesuwnych z napędem mechanicznym LITREG
  • regał z napędem elektrycznym "Soft touch"Realizacja: MAXIGRAF