Kompleksowe wyposażenie biur i mieszkań

Meble metalowe ze stali nierdzewnej

Wykonane przez nas wyroby ze stali nierdzewnej cechują się solidną i stabilną konstrukcją oraz wysoką jakością i estetyką wykonania. Zapewniają one utrzymanie czystości i sterylności, wieloletnią trwałość i gwarantują wysoką estetykę i jakość. Mają zastosowanie w różnych branżach: przemysł spożywczy, ośrodki medyczne, budownictwo, motoryzacja i wiele innych.

Cięcie laserem wykonujemy w najnowszej technologii diodowo-światłowodowej. Wykonujemy obróbkę blach, w tym nierdzewnych, za pomocą wycinarki laserowej L1Xe-30 FIBER firmy SALVAGNINII lidera w produkcji laserów diodowo-światłowodowych. Zapewniamy fachowe doradztwo.

NOWOŚĆ!    M E B L E  D L A  G A S T R O N O M I I

Nasze meble to niezastąpione wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni – są praktyczne, trwałe i estetyczne.
Meble ze stali nierdzewnej (AISI 304) są odporne na korozję powodowaną działaniem wody oraz związków chemicznych, głównie kwasów, dlatego bezbłędnie sprawdzają się gastronomii spełniając wysokie wymogi sanitarne. Zapewniają nie tylko jakość użytkowania, ale przede wszystkim niezniszczalność i łatwość w zapewnieniu im czystości.
Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, które stosujemy w naszych wyrobach usprawniają prace lokalu. Ich budowa zapewnia sztywność i odporność na obciążenie pionowe i boczne. Dzięki stosowanej szerokiej gamie wymiarów możliwe jest perfekcyjne zagospodarowanie oraz eksploatacje nawet niewielkiej przestrzeni kuchennej.

W naszej ofercie znajdą Państwo: stoły kuchenne do obróbki towarów spożywczych, szafy, szafki, regały, półki, okapy a także wózki kelnerskie.

Właściwości mebli ze stali nierdzewnej sprawiają, że zakup tych mebli to niezwykle trafna inwestycja.
Realizacja: MAXIGRAF